
Članovi skakačkog kluba „Užička lasta“ uspešno su otvorili novu takmičarsku sezonu osvojivši dva pehara na Trećem skakačkom trening kampu održanom na jezeru Manjača kod Banjaluke.
Do srebrne medalje stigao je Ivica Domanović, koji se nakon više od osam godina pauze i niza teških povreda vratio takmičenjima i skokom sa 18 metara osvojio drugo mesto. Njegov povratak predstavlja jedan od najlepših trenutaka ovog takmičenja i potvrdu velike upornosti i sportske volje.
Još jedan uspeh za užički tim ostvario je Dragan Milnović, koji je zauzeo treće mesto i tako doneo drugi pehar „Užičkoj lasti“.
Pored osvojenih odličja, u klubu posebno ističu činjenicu da su na kampu nastupila i nova lica u dresu „Užičke laste“, što potvrđuje da ovaj atraktivan sport u Užicu privlači sve veći broj zaljubljenika.
Organizatori iz Banjalučke laste dobili su pohvale za vrhunsku organizaciju i gostoprimstvo, a takmičenje je proteklo bez povreda, na zadovoljstvo svih učesnika.
Naredno okupljanje i novo nadmetanje skakače očekuje 4. jula u Arilju.
Užička posla



