in ,

Muzika noći u bašti Gradskog kulturnog centra

Muzika noći je akustični trio iz Užica koji čine Olja (vokal), Stonči (gitara) i Ševa (bubnjevi/perkusije). Nekadašnji članovi kultnog užičkog sastava Quattro V danas publici donose najlepše domaće i strane pop-rock hitove u akustičnom ruhu. Njihovi nastupi spajaju vrhunsku muziku, emociju i blisku atmosferu koja osvaja na prvo slušanje.

Muziku noći možete slušati u četvrtak 25.juna sa početkom od 21h u bašti GKC-a. Ulaz na događaj je slobodan a rezervacije stolova možete obaviti porukom na profile Ustanove na društvenim mrežama.

U slučaju lošeg vremena, događaj će biti održan u klubu GKC-a

Talentovani užičanin potpisao prvi profesionalni ugovor sa OK „Vojvodina“

IPARD projekti nisu bauk – šta je poljoprivrednicima potrebno da bi došli do sredstava iz evropskog fonda